Logo

Długo odkładałam zaprojektowanie mojego logo. Mówi się, że szewc bez butów chodzi, ale nie o to tu chodziło 🙂
Mam głębokie przekonanie, że biznesu nie zaczyna się od loga. Najpierw trzeba dobrze poznać siebie i swój biznes – przetestować pomysł, określić swoją grupę docelową oraz pola eksploatacji. Dopiero dokładnie mając swoją misję i wizję, można wziąć się za projketowanie własnego znaku.

Tak właśnie postąpiłam 🙂 Zrobiłam pewne założenia i zaprojektowałam logo, które mogę swobodnie stosować w różnych miejscach, w różnych wersjach kolorystycznych. Mam również charakterystyczny znak – który samodzielnie stanowi favicon na stronę, logo na facebooka i może stanowić znak wodny moich projketów.

W ten sam sposób podchodzę do projektów dla moich klientów. Siadam do szkicowania dopiero po pogłębionym wywiadzie. Projektuję tak, aby logo byo uniwersalne i dopasowane do charakteru danej marki. Biorę pod uwagę wytyczne klienta, ale staram się jednocześnie zaprojektować coś o szerokim zastosowaniu –  logo  musi dobrze wyglądać  zarówno na stronie, w social mediach, wizytówkach czy długopisach, jeżeli zaszłaby potrzeba drukowania w małej skali.

Chcesz logo zaprojektowane przeze mnie? Wypełnij formularz – skontaktuję się z Tobą po przeczytaniu!

  • Date 11 grudnia 2017
  • Tags Logo