Cześć! Mam na imię Anka.

Rysuję biznesy i dla biznesów.

Pomagam kreatywnie wyróżnić się markom, przedstawiając ich treści w atrakcyjny i zrozumiały dla każdego sposób.

Jak mogę Ci pomóc?

  • Jestem ekspertką w zaginaniu czasoprzestrzeni! Narysuję grafiki do Twojego projektu, a Ty w tym czasie skupisz się na tworzeniu treści lub po prostu odpoczniesz!
  • Stworzę dla Ciebie rysunkowe notatki – logiczne połączenie ważnych treści za pomocą prostych rysunków i słów. Pomogą Ci one w prosty sposób wyjaśnić zawiłą tematykę. A odbiorcom pozwolą łatwiej ją zapamiętać.
  • Przygotuję spójną oprawę graficzną Twojego projektu, dzięki której wyróżnisz się w sieci, zaoszczędzisz czas i staniesz się ekspertem w oczach klientów.

Kim jestem?

Uwielbiam rysować i tworzyć!

Ale nie zawsze było to moim głównym zajęciem… Pozwól, że przedstawię Ci je w skrócie.

Bazgram odkąd pamiętam – wszystkim i po wszystkim, również po podłodze, meblach i ścianach w mieszkaniu moich rodziców. Logika z nutką artyzmu zawsze były moją mocną stroną. Dlatego wybrałam studia architektoniczne i konstrukcje budowlane. Na architekturze mogłam „legalnie” tworzyć oraz dać upust mojemu kreatywnemu żywiołowi. Na mechanice budowli szalała moja lewa półkula.

Zaraz po studiach w moim życiu  pojawiły się dzieci – aż trójka –  w równych dwuipółletnich odstępach. „Brylowałam” w czasoprzestrzeni pomiędzy projektami, firmą męża, obowiązkami domowymi oraz byciem najlepszą mamą na świecie. Dzięki temu przylgnęła do mnie łatka „mega-ogarniaczki”.

Po jakimś czasie kupiłam upadającą klubokawiarnię dla rodzin – stała się ona miejscem, w którym mogłam spełniać się kreatywnie i być z moimi dziećmi. Organizowałam, zarządzałam, piekłam wymyślne torty i ciągle wymyślałam coś nowego. Rozwijałam moje nowe umiejętności – głównie poprzez kursy online, które wciągnęły mnie równie mocno jak kiedyś „Jeżycjada”.

Trójka dzieci, mąż w rozjazdach, kawiarnia i rozwój… ten kilkuletni codzienny pęd w pewnym momencie zaczął wysysać ze mnie całą energię. Nie zrozum mnie źle – uwielbiam jak ciągle coś się dzieje, nowe wyzwania i projekty. Ale nawet najbardziej kreatywna praca w każdy weekend przestaje dawać radość.

Takim punktem przełomowym (zwrotnym?), był udział w Akademii Sketchnotingu Agaty Jakuszko.    Przypomniałam sobie, że jestem świetna w wyciąganiu sedna i wizualnym przedstawianiu treści. Poczułam nowy niesamowity FLOW.  Doznałam prawdziwego olśnienia, że mogę szerzyć ideę myślenia wizualnego, jednocześnie pomagając innym!

Kilka faktów o mnie

w bieżącym roku

881
przebiegnięte kilometry
332
świeżopalonych espresso co najmniej

Tak właśnie powstała RysAnka –

z potrzeby serca i wielkiego zamiłowania.

Wykorzystuję moją  wiedzę i doświadczenie biznesowo-marketingowe i pomagam, głównie kobietom, wejść o poziom wyżej i w ich biznesach. Oprócz rysowania podpowiadam, jak skutecznie wykorzystać moją grafikę, żeby dotrzeć do większej ilości odbiorców.

Przez ponad 9 lat prowadzenia mojego biznesu, przerobiłam całą masę kursów biznesowo-marketingowo-rozwojowych. Oprócz pochłaniania treści, obserwowałam ich konstrukcję od środka oraz zaangażowanie uczestników. Dlatego doskonale wiem, co może się sprawdzić, a co nie.
Zajmuję się również zapisem graficznym w wielkim formacie na konferencjach i eventach. Rysowałam już TEDx w Łodzi, LDI w Lublinie i Trenferencję we Wrocławiu, I love marketing w Warszawie.

Z internetowych osobistości zaufały mi m.in. Santi, Justyna Kozioł, Justyna Kwiatkowska, Sylwia Dąbrowska, Agnieszka Skupieńska i Dagna ze Szczęśliwie w biznesie, Katarzyna Żbikowska.

Masz ochotę dołączyć?

Zobacz co mogę dla Ciebie wyrysować?

Zajrzyj do mojej oferty.

Stwórzmy razem coś wspaniałego!

Skontaktuj się ze mną.

Jak wygląda ze mną współpraca?

Najczęściej zadawane pytania.