[et_pb_section bb_built=”1″ admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_image admin_label=”Pomagam kobietom wykorzystać MYŚLENIE WIZUALNE w prowadzonych przez nie biznesach online. Tworzę unikalne sketchnotki (rysunkowe notatki), które wyróżniają ich markę oraz ułatwiają zapamiętywanie i uatrakcyjniają przekazywane treści.” src=”https://rysanka.pl/wp-content/uploads/2017/06/ja-o-mnie.jpg” align=”center” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” sticky=”on” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” force_fullwidth=”off” animation=”left” /][et_pb_blurb admin_label=”Notka” /][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Pomagam kobietom wykorzystać MYŚLENIE WIZUALNE w prowadzonych przez nie biznesach online. Tworzę unikalne sketchnotki (rysunkowe notatki), które wyróżniają ich markę oraz ułatwiają zapamiętywanie i uatrakcyjniają przekazywane treści.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text”]

Witaj na mojej stronie! Miło mi tu Ciebie gościć. Nazywam się Anna Wolska-de Keijzer i jestem RysAnka.

O mnie

Witam serdecznie i witam w mojej małej części internetu. Czuj się swobodnie i dowiedz się więcej o tym, co robię.

Jeśli masz projekt lub pomysł, chciałbym usłyszeć o tym i sprawdzić, czy mogę Ci pomóc w poruszaniu się … Jeśli masz wydarzenie lub warsztaty, które chcesz i wyjaśnij, jak Nagrywanie grafiki może pomóc, daj mi krzyk … Lub być może jesteś ciekaw, aby dowiedzieć się więcej o blogach, korzystanie z mediów społecznościowych lub znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z życzliwej lekcji lub dwóch, aby im pomóc, byłbym zachwycony, czat. Skontaktuj się z nami!

 

 

 

Po latach “normalnej” pracy, a potem zostając Mumią dla dwóch małych kochanków, znalazłem się wraca do pracy i starając się zrównoważyć zajęcie z domową boginią, jak mnie oczekiwano (a więc myślałem). Jak czas nosiłam, sprawy stały się trudniejsze, aż poczułem, że nic nie potrafi. Czułem, że nie potrafię wyjść z papierowej torby i stanę się trochę.

 

Miałem * zawsze * marzyłem o pracy dla siebie, o kreatywności i dzieleniu się pomysłami ze światem. Uważam pasją w duchu zrównoważonego rozwoju, natury i współpracy z innymi podobnymi ludźmi, aby uczynić świat lepszym miejscem.

 

Przez długi czas pozwoliłem, aby moje własne sabotaż przekonywał mnie, że moje ambicje nie spełnią się i że nie mogę skoczyć statku z mojej tradycyjnej pracy i spróbować czegoś NEW.

 

Następnie…

 

Chwyciłam się okazji do zwolnienia z pracy i wziąłem GROWN UP GAP YEAR. Przez cały rok spędziłem pracę, dbając o moje dzieci i ciężko pracując z mężem, aby uzupełnić bardzo potrzebne przedłużenie naszego małego domu. Myślałem trochę, trochę planowania i wiele doodling, próbując wymyślić to, co lubię robić i co chciałem być “gdy dorastam”. I po drodze uczciwej nauki i szkolenia po drodze i zacząłem wszystko razem, kawałek po kawałku.

 

– Zdałem sobie sprawę, że lubię pomagać ludziom.

 

– Wiedziałem, że chcę prowadzić firmę w sposób przyjazny dla ludzi i planety.

 

– Miałem nadzieję na możliwość nawiązania kontaktu z nowymi ludźmi, którzy również byli twórczy i którzy popchnęliby mnie i zachęcili mnie do kontynuowania.

 

– Pragnęłam wyrazić swoją kreatywność poprzez zdjęcia i zobaczyć, gdzie mnie wzięło.

 

– zdałem sobie sprawę, że będę mógł wykorzystać wszystkie umiejętności i doświadczenie, których nauczyłem się w moich poprzednich pracach i zastosować je do własnego przedsięwzięcia.

 

W październiku 2012 roku, po bardzo inspirujących i wymagających chwilach, wzięłam się za nurk i zacząłem pracować dla siebie. Pracuję teraz z najbardziej niesamowitymi ludźmi, pomagając im wizualizować własne cele i projekty, zapewniając im nauczanie w wymiarze 1: 1, aby uzyskać je w trybie online, pomagając im w jak najlepszej komunikacji społecznej i rysować zdjęcia, aby pokazać światu swoje pomysły Inaczej.

 

Kiedy nie rysuję, opiekuję się dziećmi, rozmawiając non-stop lub pijesz kawę, możesz mnie przeglądać Twitter, długie spacery na świeżym powietrzu i ogólnie uśmiechnięte 🙂

 

Bądź szczęśliwy. Rób to co kochasz.

 

 

Przyznaję się, że dużo zużyłam w moim życiu.

 

Zwykle mnie ścigasz po tych dwóch wspaniałych ludziach.

 

Zawsze mam notatnik przydatne do pisania pomysłów w dół. Nie mogę powiedzieć, że udało mi się zrobić cały czas * te jeszcze …

 

Pracuję w wielu różnych miejscach … włącznie z tym, kiedy to tylko ja przy stole w kuchni!

 

Udając samoloty. Oczywiście

Dawno dawno temu byłam architektem, konstruktorem i projekt menagerem…. a teraz? jestem przedsiębiorcą, właścielką rodzinnej klubokwiarni, projektantem, praktykiem wizualnym i potrójną mamą.  Udało mi się zrealizować  w życiu mnóstwo różnorodnych projektów począwszy od projektów i budowy domów jedno- i wielorodzinnych, projektów wnętrz,  po zarządzanie i prowadzenie rodzinej kawiarni, pieczeniu unikalnych tortów urodzinowych, organizowanie przeróżnych eventów i szkoleń.

Napisałam niezliczone plany działania, harmonogramy, projekty i raporty dla wielu różnych osób w wielu różnych dziedzinach. Zostałam przeszkolona w zakresie różnorodnego projektowania, obsługiwania programów graficznych, formalnych metod zarządzania projketami i ludźmi, prowadzenia biznesu, marketingu, social mediów, organizacji sobą w czasie, SEO, wordpressie, newsletterach,  marce osobistej i strategiach rozwoju.

Muszę przyznać, że pzeszłam ogrom różnorodnych zadań w moim życiu i cześć z nich po prostu nie lubiałam. A  odkąd mam dzieci, no cóż… właściwie  zakres obowiązków znacznie się zwiększył choć robię podobne rzeczy, z tym że moi mali ludzie są  znacznie bardziej wymagający niż krórykolwiek z moich poprzednich szefów 🙂

W rzeczywistości ze wszystkich doświadczeń, jakie zebrałam po drodze najbardziej lubię rozmowy, burze mózgów i dzielenie siępomysłami. Te momenty “WOW” i ‘o tak!-zróbmy to!” Uwielbiam spontaniczne rysowanie, który jednoczy ludzi i spawia, że są podekscytowani nową ideą/pomysłem.

Używam całago zgromadzonego przez lata doświadczenia i wiedzy do mojej obecnej pracy, która daje mi ogromną satysfakcję i radość. Mogę Ci pomóc na trzy sposoby:

1. Sketchnoting – na kartce a4

Zaproś mnie na spotkanie, konferencję lub warsztaty zespołu, a przyniosę moje duże kartki papieru, mnóstwo mazaków i głowę pełną świżego spojrzenia i pomysłów. Możesz rozmawiać i mogę zająć się swoimi myślami i pomogą Ci wymyślić niesamowity plan działania, który będzie wyglądał całkiem fajnie wisiał na ścianie biura. (Jeśli podoba Ci się ten pomysł, ale bez planowania działań, możesz sprawdzić moją stronę rysunku …)
2. Nauczanie i wsparcie, jeden-do-jednego
Możesz być jedną osobą szukającą pomocy i wsparcia indywidualnie – proponuję indywidualne wsparcie, które pomogą Ci zrozumieć projekt, niezależnie od tego, co może być. Możemy stworzyć te same buzzy, ekscytujące działania planowania cudowności i pozostawić można z możliwym planem działania, aby dostać się i działa z jednym z następujących:
– rozpoczynając działalnośc
– nauka korzystania z internetu, social media, blogowanie itp.
– być bardziej twórczy w codziennym życiu

– rozpocznij swój projekt i Getting Things Moving, AKA “Nie ma więcej wymówek, zamierzam to zrobić”!

Pierwszym krokiem jest zastanowienie się w czym mogę Ci pomóc. Drugim krokiem jest skontaktowanie się ze mną, aby mi  to wszystko opowiedzieć. Zróbmy to razem!
pozdrawiam serdecznie
[/et_pb_text][et_pb_text admin_label=”Text”]

Rysowanie było w moim życiu od zawsze.

Uwielbiam rysować! Odkąd pamiętam – wszystkim i po wszystkim, również po podłodze, meblach i ścianach w mieszkaniu moich rodziców 🙂 Po drodze były plastyczne zajęcia w szkole i kursy rysunku. Potem wybrałam studia architektoniczne i mogłam “legalnie” bazgrać i tworzyć, używając moich zabawek markerów i notesów. Mam na ich punkcie bzika do dziś 🙂

RysAnka daje tą niesamowitą radość tworzenia. Sketchnoting pomaga mi łączyć moje mocne strony: kreatywność i logikę, oraz zamiłowanie do rozwoju w różnych kierunkach. Rysując tworzę logiczne połączenie ważnych treści (wiedzy, koncepcji, wizji) za pomocą prostych rysunków i słów. Efektem jest notatka, która się wyróżnia i jest łatwa do zapamiętania.

Rysuję pracując i odpoczywając. A kiedy nie rysuję, to właśnie gdzieś jadę z moimi dziećmi. Albo piekę przepyszne torty. Albo biegam. Albo po prostu żyję. A żyć po prostu to sztuka, której cały czas się uczę.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_testimonial admin_label=”Opinia” author=”Paulina Pamuła” portrait_url=”https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13428414_1441058035919605_2227401337334201653_n.jpg?oh=245749d36ac7917cd354efce96762253&oe=599C9B16″ quote_icon_color=”#12a9b0″ body_text_color=”#12a9b0″]

Poznałam Anię jako uczestniczkę moich kursów online, podczas których zachwyciła mnie swoją niezwykłą sumiennością i wytrwałością. To inspirująca estetka, zorganizowana mama, która stale się rozwija i sięga po wyżej!

Polecam Ci współpracę z Anią, ponieważ wiem, że możesz z jej strony liczyć na profesjonalne podejście i zaangażowanie w projekt, jakiego się podejmie!

[/et_pb_testimonial][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_testimonial admin_label=”Opinia” author=”Ewelina Rogalska” portrait_url=”https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18403125_1901423133466799_5954157632613942084_n.jpg?oh=1da1219aebfcfb8f643cc08e1fc2fa8e&oe=59AF77A4″ quote_icon_color=”#12a9b0″ body_text_color=”#12a9b0″]

Pozytywna kreatorka zagmatwanych treści. Zapracowana mama, która zawsze znajdzie czas dla markera i kartki. Otwarta i zawsze pomocna. Przez każde nowe wyzwanie, przebrnie z Neulandowym uśmiechem 🙂

[/et_pb_testimonial][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ admin_label=”section” fullwidth=”on”][et_pb_fullwidth_image admin_label=”Obraz w pełnej szerokości” /][/et_pb_section]